Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt érhetném el...

Mennyi idő alatt érhetném el a kívánt szintet?

Figyelt kérdés

Jövőre fejezem be az iskolát és úgy érzem hogy szorít az idő félek hogy nem tudok megtanulni angolul legalább társalgási szinten egyedül mert már 2 éve tanulgattam (Igaz nem intenzíven..de még mindig nagyon alapon vagyok csak írás után értek leginkább de az is pontatlan) Emiatt kerestem egy angol tanárt de csak jövőhéten tudok kezdeni.


Szerintetek mennyi idő elérni azt a szintet angolul hogy megtudjam magamat értetni másokkal és engemet is megértsenek?

Mennyi idő hogy a hétköznapokban ne legyenek nyelvi problémáim?Szerintetek 1 év elég arra hogy tudjak beszélni rendesen?

Hetente 2-3 mennék a tanárhoz és otthon is tanulgatóék suli mellet.

Mit gondoltok?


Köszönöm előre is a segítséget!! :):) Szép napot.


2016. aug. 19. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha egy évig rendesen odateszed magad, akkor szerintem egy alap társalgási szint menni fog. De a 'tanulgatás' a legtöbb esetben kevés. Nem elég néha ránézni, elő kell venni rendszeresen, leülni mellé, gyakorolni, csak így lesz eredménye. A különtanár egy jó ötlet, kezdőknek nem javasolt egyedül kezdeni a tanulást, de mellette otthon is rá kell szánni az időt :)

2016. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!