Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nekem internetes...

Tudnátok nekem internetes oldalak ajánlani?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy most fogom kezdeni a gimit. Angolt tanulok már hat éve. Most az utolsó héten szeretném átismételni az eddigi igeidőket nyelvtani szerkezeteket. Ez csak azért szükséges mert én általánosban mindig is kitűnő voltam de én úgy érzem az angol soha nem ment igazán. És ugye most nyáron az eddigi tudásom is elhomályosult. Félre ne értsetek nem akarok további igeidőket megtanulni csak át szeretnék ismételni néhány dolgot. Szóval tudnátok nekem linkelni olyan oldalakat ahol 6 évi angoltudásomat vissza tudnám nézni? Előre is köszönöm szépen. Az értelmes és hasznos válaszokért megy a zöld mancs:)

2016. aug. 26. 15:04
 1/3 chtt ***** válasza:
100%

Szia, lehet, hogy nem hasznos, de a sulis tankönyveid nincsenek meg? Azok lennének a legjobbak az ismétlésre (oké, az én logikám szerint:)

Az öt perc angolt szokták javallani, hogy ott jól össze van szedve minden... így látatlanban (nem tudva, miből tanultál, meddig jutottatok el) egyelőre mást nem nagyon tudok ajánlani. Talán majd a többiek.

2016. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek!
2016. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonoom!:)
2016. aug. 26. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!