Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú szóbeli...

Angol középfokú szóbeli nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves fiú vagyok,most megyek pénteken nyelvvizsgázni.

Vagyis pénteken lesz a magnóhallgatásos rész,hétfőn pedig a bemutatkozás,szituáció és képleírás.(jövőhéten)


Jártam különtanárhoz 2 hónapig és ő mondta,hogy nagyon jól megy így jelentkeztem is.Mindent átbeszéltünk és gyakoroltunk kivéve a bemutatkozós részt.


Mit meséljek el magamról benne?Az oktatóval leszek bent egyedül,nem másik vizsgázóval,szóval valószínű azt fogja mondani meséljek magamról a végén meg gondolom kérdez.

Egyáltalán nem tudom mit mondjak,valami segítség?



2016. szept. 3. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Melyik nyelvvizsga ez, ahol be kell mutatkozni? Az origon kérdések vannak, nem bemutatkozás. Annak semmi értelme nem lenne, azt kínaiul is be lehetne magolni.
2016. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Társalkodón voltam èn, ott először bemutatkozni kell. Vagyis mesèlni magadról. Hát elmondod hány èves vagy, kikkel èlsz, esetleg a vègèn rákèrdez milyen a viszonyod velük, mièrt jó ha van tesód (tőlem ezt kèrdeztèk anno), mesèlsz mèg a hobbijaidról. Ami fontos. Nem kell csak az igazat mondani! Èn is mondtam olyan hülyesègeket amiket mèg èletembe nem csináltam, de a lènyeg itt hogy mutasd meg a szókincsed. Tegyèl bele nèhány special szót, meg kötőszavakat, ès máris feldobja az egèszet. Tőlem meg mèg olyant kèrdezett hogy szoktam e online vásárolni, ès mièrt igen avagy nem.
2016. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs nyelvvizsgán ilyen, hogy bemutatkozás. Abszolút nem fogja őket érdekelni, hogy ki vagy. Húzol egy tételt, vannak rajta feladatok, megcsinálod és mész. Max. az elején tesz fel pár bemelegítő kérdést ha látja, hogy be vagy szarva. Ilyeneket, hogy hogy vagy meg izgulsz-e. De bemutatkozni meg az életedről mesélni nem kell.
2016. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy ez nem a kérdésben szereplő nyelvvizsga központ, de TELC-en is van "bemutatkozás". A szóbeli legelején van egy fecsegős rész, amit nem pontoznak, de adnak pár percet, amíg a társaddal elbeszélgetsz, hogy ki vagy, honnan, magadról pár mondat (hobbi, munka, suli stb), nyilván ez a feszültségoldást szolgálja. Szóval ez nem igaz, hogy sehol sincs.
2016. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!