Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy zajlik gyakorlatban az...

Hogy zajlik gyakorlatban az Origo B2 szóbeli nyelvvizsga? Írjátok már le a személyes tapasztalatokat is, kérlek!

Figyelt kérdés

Mi történik onnantól kezdve, hogy belépsz a vizsgaterembe egészen az elköszönésig?


Milyen részei vannak a gyakorlatban? Pl. van-e tételhúzás?


Nem kell az itk linkje.


Személyes tapasztalatok érdekelnek a vizsga menetéről.


Köszönöm!


2016. szept. 11. 10:56
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nagyon friss tapasztalat. :)

Behívnak odaadod a személyi igazolványodat, leültetnek. Megkérnek, hogy ellenőrizd az adataidat egy értékelőlapon, majd aláírod.

Utána megkérnek, hogy a lefordított képek közül húzz kettőt, ha megnézted mi van rajtuk el kell döntened, hogy melyiket választod, ezt egyből el is kérik. Majd megkérnek, hogy húzz a másik kupacból, amelyek a szituációk, és azt is elkérik.

Ezután megkérnek,hogy mutatkozz be, mondj magadról bár dolgot, ki vagy te, mit csinálsz stb. Itt amerre indulsz, arról fognak kérdéseket feltenni. (én pl belementem abba, hogy vidéken nőttem fel..na és jöttek errőla kérdések, merre van, milyen gyakran tudok hazajárni, mit csinálunk otthon; illetve munkahely kivesézése stb)

Ha ennek vége visszakapod a képet és el kell mondanod mi jut eszedbe róla. Itt nem az a cél, hogy leírd az egész képet.

Majd ha ezzel is végeztél jön a szituáció.

Majd a végén megköszönik, hogy ott voltál és elköszönnek tőled.


Nagyon kedvesek, rendesek. Ha elakadsz kérdeznek.

Bátornak kell lenni és beszélni, ahogy a csövön kifér, és legyen mindenre válaszod.

2016. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!