Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez szerintetek kamu? Azt...

Ez szerintetek kamu? Azt állítják, hogy 30 nap alatt meg lehet tanulni bármilyen nyelvet.

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 17. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
30 nap alatt??ne szórakozzatok már.Hosszú évek munkája míg valakinek folyékonyan megy egy nyelv,még akkor is ha fogékony rá.Az ilyen kamu hirdetések meg...hagyjuk is :)
2016. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez a hirdetés annyira igaz mint a másik ahol azt írják, hogy 1 hét alatt 20 kilót lehet fogyni..szerinted?
2016. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

"Giuseppe Gasparo Mezzofanti nyelvész-poliglot, aki 38 nyelven tudott"


Ez azért elég hiteles bácsi.

2016. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Az a félelmetes az internetben, hogy nem adnak útmutatót a hülyéknek, hogy hogyan kell használni. Ebből gazdagszanak meg azok, akik kihasználják a butákat. Szomorú, de igaz. Piaca van az ilyen idióta dolgoknak, mert mindig akad olyan buta ember, aki ezt el is hiszi. Ha le lehetne fogyni egy hét alatt húsz kilót, ha meg lehetne tanulni harminc nap alatt egy nyelvet, stb. akkor nem küzdenének milliók a túlsúllyal, nyelvvizsgáért, stb. Gondolkodj, mielőtt minden baromságot elhiszel! Ez az egy jó tanácsom van neked.
2016. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Csak annyira igaz, mint az, hogy ha egy megadott számlaszámra átutalsz egy dollárt, akkor Bill Gates kifizeti egy nigériai herceg összes adósságát, és még a rákját is meggyógyítja. Az interneten alapvetően mindenhez bizalmatlanul kell hozzáállni, itt nem működik az ártatlanság vélelme, mert túl sok a hülyeség és az átverés.
2016. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Már az is elég ha megnézed az árát.

17545 Ft-ot kérnek el érte. Szerinted ha tényleg meg tudnának tanítani AKÁRKIT AKÁRMILYEN nyelvre egy hónap alatt ennyit kérnének?

Mindenhol "adott idegennyelv"-et írnak, de tényleg azt hiszed, hogy mondjuk egy kínai és egy angol nyelv megtanulása ugyan annyi ideig tartana?

Ha a módszer tényleg működne akkor:

- a helyükben több milliót elkérnék egy ilyenért. 17e? Ez semmi. Néhány nyelvlecke ára, KEVESEBBET kérnek el, mint egy nyelvvisgáért

-Biztos nem a nyilvánosságnak árulnem ezt a módszert, hanem haveri körökben. Valami hülyét megtanítanák néhány egzotikus idegen nyelven, és tolmácsként milliókat keresne.

-A 100% elégetettlenségi garancia/pénzvisszafizetés meg valószínűleg kamu


Mikor beírtam a keresőbe a 2 linken szereplő nevet ez jött be, micsoda meglepetés KAMU:


[link]

2016. szept. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Kamu. Kár is időt pazarolni rá, hogy utánanézzen az ember.
2016. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem dőltem be. Csak kiváncsi voltam mások mit gondolnak. Szerintem nagy kamu.
2016. szept. 18. 08:36
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

A link nagy kamu, de ha minden nap intenzíven min. 2 órát foglalkozol vele, akkor egy egyszerűbb nyelvet (pl. angol, újlatin nyelvek) alapszinten 3 hónap alatt el lehet sajátítani.

Folyékonyan beszélni rajta, ha jó a nyelvérzéked, és intenzíven, rendszeresen foglalkozol vele, akkor is kell legalább 3 év szerintem.

2016. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!