Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismertek Angol beszéd centriku...

P83 kérdése:

Ismertek Angol beszéd centrikus gyorstalpaló tanfolyamot ami hatásos? A többi lent.

Figyelt kérdés

Külföldre készülök és Angol gyorstalpalót keresek ami a beszédre megy rá.

Az állásom már meg van, tehát ahhoz kell majd, hogy a munkahelyemen jobban boldoguljak és a hétköznapokban is.


Azt figyeltem meg, ha tőlem kérdeznek valamit és gyorsan akkor hirtelen leblokkolok, mert nem tudom gyorsan összerakni, hogy mit akar az illető.


Ha le lenne írva át tudnám gondolni.


Tisztában vagyok vele, hogy nem leszek perfekt egy gyorstalpaló által, de remélem ismer valaki olyan tanfolyamot ami a segítségemre lehet és tud segíteni abban, hogy ne blokkoljak le, hanem tudjak azért angolul reagálni.


Akár online, netes dolog is érdekel!!


A válaszokat előre is köszönöm!



#nyelvtanulás #angol #beszéd központú nyelvtanulás
2016. szept. 20. 21:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!