Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Budapesten melyik gimikben/...

Nevem Panni kérdése:

Budapesten melyik gimikben/ középsikolákban tanítanak kínait?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a japán, kínai és koreai nyelv. A japánra a Babitsot néztem ki, koreait azt hiszem sajnos nem tanítanak csak fősulin/ egyetemen.

2016. szept. 27. 17:05
 1/7 anonim válasza:
33%
Szia! Szerintem keress valamilyen nyelvtanfolyamot, középiskolákban szerintem nemigen van ilyen. De majd ha egyetemre jársz, ott lesz minden féle nyelv, de nappalira menj, mert ott lehet felvenni ilyesmiket, levelezőn csak angolt meg németet lehet, ha a saját sulimból indulok ki. ;D De addig is tölts le a netről könyveket, meg nézz Youtubos vidiket, találni azért pár dolgot, ami kezdésnek jó lesz. :)
2016. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
ELTE Trefortban és a Madáchban is felvehető második nyelv a kínai, de szerintem egyre bevettebb dolog. Én a Trefortba jártam és kínais voltam, szóval ha kérdésed van nyugodtan:D
2016. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat, mindenkinek pent a zöld pacsi. Majd még én is körül nézek. Ha esetleg valaki tud még, szívesen fogadom.
2016. szept. 27. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Itt rendszeresen indulnak tanfolyamok,böngészd át:

[link]


japán: Hunfalvy János Fővárosi Gyakorló, Kéttannyelvű Külkereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola


kínai:Magyar-Kínai két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium

2016. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ránézek a linkre!
2016. szept. 28. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
A Madách Imre Gimnázium 5 évfolyamos haladó angol tagozatán lehet kínait tanulni második idegen nyelvként:)
2016. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld pacsi.
2016. okt. 5. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!