Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt már valakinek angol...

Volt már valakinek angol netes levelező társa?

Figyelt kérdés
Láttam sok ilyen oldat ahova regisztrálni kell és találsz angol levelező társat. Kinek volt már hasonló levelező társa? Vélemények?

2016. szept. 28. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy román lány messenger csoportba neszélgettünk :D
2016. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, rengeteg.

Mondjuk most már az igazi külföldi ismerőseim egy részével levelezek angol nyelven (anyanyelvi angolok, vagy pedig ez a közös nyelv), de egy időben én is kerestem a penpal meg hasonló oldalakon ismerősöket.

Nem lettek tartós barátságok, de pár hétig/hónapig beszélgettünk pár emberrel mindenféle országból.

2016. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lang-8 on százával vannak.
2016. szept. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem is az lenne a lényeg,hogy tartós barátságokat kössek csak,hogy fejlesszem az angolomat.

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó válaszoló te is regisztráltál erre az oldalra?

2016. szept. 29. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
csak beirni hogy lang 8 es ennyi?
2016. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Többféle webes felület létezik, ahol különféle anyanyelvűek egymás nyelvét szeretnék tanulni. Én még csak most ismerkedek ilyen oldalakkal, pl italki-n fent vagyok.


Sajnos még kevés tapasztalatom van arról, h vadidegen angol ajkúval levelezni. Ilyen esetben ügyintézőkkel leveleztem bő egy évet, a kezdő angol tudásommal. (Meg is kínlódtam evvel, de megértettük egymást alapvetően.) Na meg élőben általam megismert sokféle anyanyelvűvel is levelezek olykor-olykor, angolul; angol anyanyelvűekkel is - na de ők nem vadidegenek.


Egész más érzés vad idegennel elkezdeni levelezni, nem anyanyelven. Olyanról kevés a tapasztalatom (majd most italkin lesz).


Egyszer egy japán nővel kezdtem el, de nem volt túl kommunikatív. Pedig a japán iskolákban remekül tanítják ÍRÁSBAN az angolt. (Szóban már suták általában, mert nincs sok angol ajkú tanáruk.)

2016. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!