Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet választanád...

Melyik nyelvet választanád angol-német-olasz után?

Figyelt kérdés

A felsorolt nyelvekből felsőfokút tettem, de ami fontosabb, hogy használni is tudom őket.


Még egy nyelvbe belevágnék, de nem tudom melyikbe. Az orosz, francia, spanyol, portugál vagy a svéd közül választanék: Melyiket választanád és miért?


2016. okt. 7. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Még el sem olvastam a kérdés kifejtését, egyből az orosz ugrott be, így én arra szavazok
2016. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A svédet vagy az oroszt, mert viszonylag kevesen beszélik itthon.


Spanyolt, franciát szinte minden 3. ember beszél már, mert lehet gimiben tanulni 3. nyelvként. Portugállal csak akkor érdemes foglalkozni ha oda akarsz költözni.

2016. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Minden komment zöld mancs.


Nem tapasztalom, hogy olyan sokan beszélnék a franciát, legfeljebb a 24 év alatti korcsoportban alapszinten. Keveseket ismerek erősebb francia nyelvtudással.

2016. okt. 7. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Én spanyolra szavaznék, de csak mert nagyon szeretném megtanulni spanyolul egyszer. :)
2016. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy mi a szakmád. Az orosszal is sokat tudsz kezdeni,ha külkereskedelemben gondolkozol és a spanyollal is ha mondjuk turizmusban.

A kínaiban nem gondolkoztál? Hihetetlen piaca van!

2016. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!