Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki aki jól tud angolul...

Valaki aki jól tud angolul segítene leforditani ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sok szép emlékem van a gyerekkoromról. Legfőképpen a családommal kapcsolatban. Én nagyon szerencsésnek mondhatom magam mert gondoskodó családba kerültem és tudom hogy rosszabb sorsom is lehetett volna. Épp ezért nagyon hálás vagyok. Amikor megszülettem egy gyermekotthonba kerültem. 2 éves voltam amikor egy család örökbe fogadott. Azóta is velük élek. Szóval én nem ismerem a biológia szüleimet. Számomra az egyik legszebb emlék amikor 6 éves voltam és a szüleim elvittek abba a gyerekotthonba ahol én egy évig éltem. Nem tudom miért de én ennek nagyon örültem. Akkor mondták el hogy engem örökbe fogadtak. Lehet hogy más gyerek ilyenkor sírt volna de én nem. Én csak mosolyogtam és boldog voltam. Van egy tó ahová gyakran mentem a családommal. Sok volt ott a kacsa ezért én elneveztem kacsás tónak. Aznap amikor a szüleim elmondták az igazságot elmenntünk a kacsás tóhoz. Nem volt messze. Emlékszem hogy kaptam fagyit és boldogan ugráltam és csodáltam a kacsákat a tóban. Ez után a szüleimmel kézen fogva sétáltunk. Azt hiszem aznap voltam a legboldogabb.


Nagyjából leforditottam de nem vagyok benne biztos hogy jó mivel még kezdő vagyok. Előre is köszönöm ha valaki segít ezt leforditani:)


2016. okt. 10. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

I have lots of beautiful memories from my childhood, especially about my family. I count myself lucky because I had a caring family and I know I could have easily had worse fortune.


When I was born I was placed in an orphanage. I was 2 years old when a family adopted me, with whom I live to this day. I don't know my biological parents. One of the my most cherished memories is when at the age of six my parents took me to the orphanage where I had lived for a year. I don't know why, but it made me happy. That's when they told me I had been adopted. Other children might have cried upon learning this, but not me. I was smiling and felt happy.


There's a lake I would visit often with my family. It used to have lots of ducks so I called it the Duck Lake. The day my parents told me the truth we went to this lake. It wasn't far from home. I remember getting an ice cream, jumping around happily and marvelling at the swimming ducks. And then walking around holding hands with my parents. I think it was the happiest day of my life.


Nagyon szép történet egyébként.

2016. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy "the" véletlenül bent maradt az egyik mondatban, amikor átírtam. Helyesen:


"One of my most cherished memories"

2016. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, aranyos vagy hogy segítettél:)
2016. okt. 10. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!