Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen oldalon tudok kirakni...

Milyen oldalon tudok kirakni magamról hirdetést/tudok találni diákot, ha francia korrepetálást szeretnék vállalni?

Figyelt kérdés

Francia kéttannyelvű gimnáziumban tanultam, ahol felső fokú francia nyelvvizsgát szereztem. Most harmadéves egyetemi hallgató vagyok. Szívesen korrepetálnék gimnazista, vagy gimnázizmba készülő diákokat, vagy csak szimplán franciául tanulni vágyó embereket. Interneten azonban csak olyan oldalakat találtam, ahol kizárólag már több éves tapasztalattal rendelkező tanárok/magántanárok hirdetik magukat.

Én nyilván nem kérnék érte annyi pénzt, mint egy hivatásos tanár.

Mit tudok tenni? Hol keressek magamnak diákot?



2016. okt. 13. 03:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Néhány ötlet:

- az általad említett oldalak, relatív alacsony árral (tehát ha mondjuk a tapasztaltak 2000-2500Ft-ot kérnek el egy óráért - nem vagyok képben most a nyelvórák árával - akkor ha te 1000-1500-at írsz, akkor az szerintem olyan kevés, hogy többen úgy lesznek vele, hogy "na nézzük meg, hátha nem olyan rossz". Valószínű nem a nyelvvizsga előtt állók jönnek, hanem inkább kezdők, akkor pedig belejössz a dologba

- apróhirdető oldalak, amiben leírod ezt, amit ide, árat nem muszáj. Szerintem ezekből az ember arra fog gondolni, hogy "akkor biztos olcsó, ha még csak egyetemista"

- facebook csoportok (én szegedi vagyok, ott van "Szegedi egyetemisták" csoport, oda szoktak ilyeneket kitenni)

- egyetem környékén kis "plakátok" (ilyen telefonszám letépősre gondoltam)

- csak az eleje nehéz, utána ha jó vagy, ajánlanak majd egymásnak az emberek


Viszont óvatosan. A magánórák után hivatalosan adózni kell. Gondolom sokan nem így tesznek, de belefuthatsz ellenőrzésbe - és minél feltűnőbben hirdetsz, annál nagyobb eséllyel.

2016. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. okt. 14. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!