Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez a francia...

Mit jelent ez a francia mondat? Eszméletlenül kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Bonsoir suis maman de Pascal

Il est trés fier de vous avoir rencontrer


2016. okt. 24. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Jó estét, Pascal anyukája vagyok. Nagyon büszke arra, hogy találkozott Önnel (mármint Pascal).


Az üzenet írójának nem erőssége a helyesírás.

2016. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Google fordítóba írtam be, de abból nem sok értelmes jött ki. Sajnos egyáltalán nem tudok franciául. Érdekes amúgy, ezt messengerre kaptam, ezt az üzenetet, de soha nem találkoztam még Pascallal. XD Anyuka lehet, hogy rossz helyre küldte. (ismerősöm a srác a fb-on, egy bizonyos együttes miatt, akinek a csoportjában mindketten benne vagyunk, és volt is vele pár együttműködésem youtube-ra feltöltéssel kapcsolatban, de tényleg nem találkoztunk még)
2016. okt. 24. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!