Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvleckét ajánlotok...

Milyen nyelvleckét ajánlotok nekem japánból?

Figyelt kérdés

Másfél éve tanulom nyelviskolában, de szeretnék még mellette itthon is tanulni valami online tanfolyammal. (Főleg, hogy kaptunk nemrég egy rossz tanárt, és többé kicsit sem érdekesek az órák.)


Valami olyanra gondoltam, ami fel van osztva, hogy például naponta meg lehet tanulni egy leckét. Legjobb lenne, ha teszt is párosulna hozzá, esetleg kulturális érdekességek, de lehet, hogy már sokat kérek. Számítógépre keresek ilyet.


Tudom, hogy vannak könyvek a neten, de azok nem kötnek le azon kívül, hogy megcsinálok belőlük pár gyakorló feladatot. Amúgy Minna no N.-ból tanulunk a suliban, most kezdtük a B könyvet. Hiragana, katakana okés, kanjikból keveset ismerek (Basic Kanji Bookból tanulunk).


2016. okt. 24. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A Dekiru elvileg fent van neten. Nem mondom, hogy egy nap egy leckére van felosztva, de jó nyelvtani magyarázat van hozzá. Sok önálló feladat sincs, inkább a párbeszédekre megy rá. Viszont minden lecke végén van egy kis érdekesség, amit az írók saját tapasztalatukból mesélnek. Meg minden 4. lecke után van egy kultúrális bemutatás.

Ha viszont tényleg 1-1 leckét szeretnél, talán a Japán percek oldala olyasmi. És tök jól magyaráz benne :D

2016. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!