Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok olyan (chat) oldalt...

Tudnátok olyan (chat) oldalt ajánlani ahol angolul lehet beszélgetni angolokkal vagy angolt tanuló / beszélő emberekkel?

Figyelt kérdés

Sokáig tanultam angolul de sosem voltam igazán jó, akkor történt pár év kihagyás és nemrég kezdtem újra tanulni mert kell a nyelvvizsga.


Van-e olyan oldal ahol először írásban tudnék beszélni emberekkel, (először nem is totál folyékonyan) aztán esetleg szóbeli beszélgetést is. Szóval ahol nem baj ha nem úgy fogalmazok akár még ki is javítanak.



2016. okt. 25. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
chatmate.com
2016. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Italki

Lang-8

2016. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
.
2016. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1, Hát ez sztem más téma..


2,

Az Italki komolyabbnak tűnik, a Lang-8 kicsit lazábbnak de még nem regeltem csak megnéztem a honlapot, köszi szépen.


3, Oké.

2016. nov. 13. 00:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a ponttal iratkoztam fel a további válaszokra. :)
2016. nov. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5, Látom megérte. :DD
2017. dec. 9. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!