Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvkönyvet ajánlotok,...

Milyen nyelvkönyvet ajánlotok, ha norvégül akarok tanulni? Teljesen kezdő vagyok, itthon.

Figyelt kérdés

Csak ezt találtam:

[link]


Ezt a könyvet ismeri valaki? Milyen?


Sem angol, sem magyar wikin nem találtam semmiféle leírást a nyelvtanjáról, ami azért elég érdekes. Amennyire tudom, nem túl nehéz.



2016. nov. 1. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Kreatív Norvég-ot ajánlom neked. Amikor elkezdtem tanulni norvégul azzal a könyvvel kezdtem, valamint videókat néztem. Ezen kívül nyelvtanfolyamon tanultam a Ny i Norge könyvből, azt sem mondanám rossznak, viszont ha egyedül kezded a tanulást mindenképp a Kreatív Norvággal kezd. Valamint nézz youtube-on videókat.
2016. nov. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ. A Kreatív Norvég-ot nem találom egyelőre, a másikat megtaláltam amazonon.

2016. nov. 2. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A bökmólt tanuld ne simát.
2016. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pa vei - ez alapfokú van hozzá cd anyag is.

stein pa stein , ehhez is van cd anyag is.

her pa berget - ez már b2 szint, ehhez is van cd.

plusz van még norvég - magyar társalgás, ehhez nincs cd.

poliglott netes oldalon van norvég -magyar szókincs 40 valahány témában hanggal együtt.

2016. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!