Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Corvinus nyelvvizsgárol...

Corvinus nyelvvizsgárol tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Valaki volt ezen a nyelvvizsgán? A mintafeladatok alapjan egész könnyűnek tűnik, de maga a vizsga is? B2 németet szeretnék tenni, leginkább többletpont miatt.

2016. nov. 3. 18:52
 1/1 anonim válasza:
Szia, én most márciusban voltam vizsgázni és talán azt kell mondjam, hogy a nyelvtani része kicsit nehezebb volt mint vártam, de a szövegértés és a levél az nagyon érthető és szerintem egyszerű volt. A szóbelin két nagyon kedves hölgy vizsgáztatott, illetve a hallott szöveg értésnél tisztán volt hallható és érthető minden szöveg, az is teljesen korrekt volt. :) Lehet már későn válaszoltam, de csak most láttam meg ezt a kérdést.:/
2016. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!