Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgán ha van igaz...

Nyelvvizsgán ha van igaz hamis akkor érdemes ott is mindet IGAZ-ra vagy HAMIS-ra írni? Annak idején mindig azt mondták hogy ha nem biztos az ember akkor ez célszerűbb mert így akár a fele pontszám is simán jöhet.

Figyelt kérdés
Ha meg találgatok lehet mind rossz.
2016. nov. 11. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik nyelvvizsgán van ilyen?
2016. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A magnós feladatnál?
2016. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pl a Dexamnál van asszem 10 igaz hamis. Bár a pontozásáról fogalmam sincs. Viszont ez bevált a matek érettségin meg jó pár egyetemi vizsgán is.:)
2016. nov. 11. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Én inkább bejelölném a helyes választ azoknál, amikre tudom.
2016. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom azért mész nyelvvizsgázni mert valamit azért makogsz az adott nyelvből, akkor meg becesezne ha végig csak találgatni tudnál.
2016. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak az igaz hamisra írom. Nem tudom miért kell leszólni. Amúgy is tanulok de ha teszem azt van amit nem tudok biztosan akkor is muszáj dönteni... de nézzetek akkor hülyének amiért logikusan próbálok hozzáállni a dolgokhoz.
2016. nov. 11. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha beültetnének egy sejtbiológia tesztre amiről műszaki emberként lövésem nincs akkor én is hasonlóképp tennék, de egy nyelvvizsgán amire felkészülten megy az ember ennek nem tudom mi értelme, nem tudom elképzelni, hogy átgondolva a válaszokat kevesebb pontod lenne mintha ész nélkül végigikszelnéd az egyik lehetőséget.


Biztos lesz olyan amit tudsz, azt beírod jónak, a többit meg betippeled.

2016. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy azzal több pontot érnél el, hogy mindet igazra húzod, mint amit a tudásoddal képes lennél akkor felesleges elmenned a nyelvvizsgára. Nincs hozzá meg a tudásod még.
2016. nov. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!