Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megéri előre hozott középszint...

Megéri előre hozott középszintű angol érettségi csinálni 11-esként?

Figyelt kérdés
11-es vagyok,a középfokú nyelvvizsgámra készülök,és arra gondoltam,hogy ha sikerül akkor egy olyan tudással átmegyek egy középszintű érettségin,ami B1-es szintű,nem?Jövőre 2 emeltet csinálok(biosz-kémia) és akkor összesen 5 tantárgyam maradna ezeket is beleszámítva.Ti megcsinálnátok a helyemben?
2016. nov. 29. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emelt érettségi van a középfokú nyelvvizsga szintjén.
2016. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Oké, át fogsz rajta menni, igen.
2016. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp megéri, sokkal jobb lesz jövőre, hogy kevesebb tárgyad lesz, az érettségi pedig könnyebb sokkal a nyelvvizsgánál.
2016. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így tettem tavaly, nem bántam meg. Középfokú nyelvvizsgám volt nekem is, és semmit nem készültem az érettségire, de simán meglett 95%. Nekem idén sokkal könnyebb így (én is biosz-kémia emeltezek...), tutira nem fogod megbánni. :)
2016. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!