Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó középfokú angol nyelvviz...

Origó középfokú angol nyelvvizsga magnó pontszám?

Figyelt kérdés
November óta a labor rész már 2 feladattal rendelkezik, az első egy 20 pontos, a második pedig egy 5 pontos. A szóbeli pontszámom már megvan, és kiszámoltam, hogy egy 40%-os magnó eredménnyel is meglenne a nyelvvizsga. A kérdésem viszont az lenne, hogy a magnó két feladatának összesített átlaga kell, hogy elérje a 40%-ot, vagy pedig külön-külön mind a kettő egyenként is min. 40%-os kell hogy legyen? Pl. ha a 2. feladatban megkaptam a max. 5 pontot, és mellé még az első feladatban összeszedtem szintén ötöt a húszból, az összesen 10 pont, ami az össz 25 pontnak a 40%-a. Ez így érvényes annak ellenére, hogy az első feladatban nem értem el a 40%-ot? Remélem érthető volt a kérdés.

2016. dec. 3. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Lemertem volna fogadni, hogy külön-külön kell a 40%, mert minden feladatnál azt várják el. Itt a honlapon viszont egybe írja a magnót (Beszédértés 1+2. - hangfelvétel alapján, minimum 10 pontot kell elérni összesen a 40%-hoz): [link]


Szerintem kérdezz rá inkább emailben tőlük, bár a már megírt eredményeden ez nem változtat: info@onyc.hu


Általában gyorsan válaszolnak, és biztosabbat mondanak, mint mi :)

2016. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Milagros:) válasza:
Szia! Sajnos nem tudom a biztos választ a kérdésre, mert még most készülök az Origo szóbelire...Tudnátok segíteni nekem abban, hogy a magnósnál miután meghallgattuk a szöveget adnak még egy kis időt arra, hogy leírjuk a válaszokat? Nem tudok egyszerre hallgatni és magyarul jegyzetelni, hiába értem a szöveget :( Izgulok, hogy lesz e elég időb leírni...köszi :)
2017. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!