Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » S. O. S Akkor most mennyit...

S. O. S Akkor most mennyit kell fizetni?

Figyelt kérdés

ORIGÓ angol C1 szóbeli nyelvvizsgára jelentkeztem, még novemberben. Sajnos figyelmetlen voltam és lecsúsztam a fizetési határidőről, ami dec. 5-e volt. Ez eddig tiszta, elolvastam az Origós GY.I.K rovatban, hogy ilyenkor milyen plusz költséget kell befizetni és ezt írja: "Naptárunkban a vizsgaidőpontjaink mellett - az eredeti jelentkezési határidők leteltének közeledtével - a pótjelentkezési határidőket is feltüntetjük. Ha a következő vizsgára az aktuális pótjelentkezési határidőn belül regisztrálsz, még tudjuk fogadni az igényed. A pótjelentkezés díja 4800 Ft, amelyet a vizsgadíjjal együtt kell befizetned."

Viszont most akkor engem terhel ez a plusz 4800.- vagy sem? Itt csak a pótjelentkezésről ír, meg arról hogy ha lekéstem a jelentkezési határidőről akkor ennyit kell pluszba fizetni. Viszont én nem lekéstem, mert már novemberben jelentkeztem, hanem csak elfelejtettem időben befizetni a cizsgadíjat. Megnéztem a pénzügyi elszámolások menümet, de ott változatlanul 14500 Ft-ot ír befizetendőnek, nincs beírva a plusz 4800.- . Ez a táblázat frissül egyáltalán? Lehet csak azért nincs benne a plusz költség, mert nem frissítették. Ilyenkor mi a teendő? Fogalmam nincs, hogy ez a "pótjelentkezési plusz költség" arra is vonatkozik aki még határidőn belül jelentkezett, vagy csak azokra akik a pótjelentkezési határidőben regisztráltak/jelentkeztek.

(Ezt írja a "pénzügyi elszámolások" menüpontban: "A számlakivonatod a vizsgajelentkezésekhez kapcsolódó vizsgadíjakat tartalmazza. A táblázat adataiból mindig nyomon követheted, hogy a vizsgadíjak jóváírása megtörtént-e." Na és erre írtam, hogy nekem csak egy vizsgadíjat tartalmaz, az eredeti 14500 Ft-ot. )

Szerintetek? Teljesen tanácstalan vagyok.



2016. dec. 7. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak azt fizesd be ami ki van írva
2017. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell plusz ktg-et befizetned
2017. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!