Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magántanárnál mennyi idő a...

Mohesz kérdése:

Magántanárnál mennyi idő a nyelvvizsgára felkészülés?

Figyelt kérdés

Tavaly októberben kezdtem el járni nyelviskolába, ahol 4-en voltunk egy csoportba. 1 év alatt átvettük a Traveller Elementary könyvet. Nekem ez sok időnek tűnt. Nem az én tempómba haladtuk, sokat gyakoroltunk, mert akinek nem, ment újra vettük, hiába tudtam Én azt a részt. Ha valaki nem tudott jönni, mindenkinek elmaradt az óra, hogy egyszerre tudjunk haladni, volt hogy 3 hétig nem volt órám, mert mindig valaki lemondta. Úgyhogy ott hagytam azt a nyelviskolát.

Ma megyek egy magántanárhoz (sok jót halottam róla. Heti 2*2 órára fogok járni. Kimondottan az ECL nyelvvizsgára fogunk felkészülni.

Mennyi időbe fog telni?

ECL nyelvvizsgáról mi a véleményetek?


2016. dec. 14. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen erre nem lehet válaszolni. Függ attól, hogy az órák mellett mennyit tanulsz, függ a tehetségedtől, függ a tanár tehetségétől. Meg aztán nem írtad, hogy milyen szintre készülsz. Amúgy egy normális nyelviskolában nem úgy mennek a dolgok, ahogy írtad. Meg van határozva, mikor indul a tanfolyam, meddig tart, és ezalatt meddig jutnak el a tanulók. Nyilván magántanárnál lehet a leghatékonyabban tanulni, de ez a legdrágább mód is.
2016. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát igen, azért itt nem távozni, hanem reklamálni kellett volna. De ez most már mindegy.
2016. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!