Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó szóbelihez adnátok...

Origó szóbelihez adnátok tanácsokat és mondanátok tapasztalatokat? A magnósra miből érdemes készülni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra készülj fel, hogy nem fognak agyon pontozni. :D Nem tudom milyen szinten vagy, de én például elég sokat készültem a középre. Elég folyékonyan tudok beszélni, csak nem elég választékosan, emiatt levontak csomót. 75%-ot kaptam végül, a tanárom azt mondta, hogy ez jó, mert akinek 85-90-et adnak, arra azt mondják, hogy az a felsőfok alsó határa. Márpedig én középre mentem, azt teljesítettem :D Egyébként a vizsgáztatók kifejezetten kedvesek voltak, igényelték, hogy folyamatos legyen a beszélgetés, kérdezgettek.
2016. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értelek.. hát nekem még van időm februárban megyek de félek.. ezért is akarnék rámenni a magnóra valahogy de ugye az sem könnyű :S te arra miből készültél?

Járok amúgy én is tanárhoz de jobb több helyről tájékozódni. Mondjuk nekem a 60% is tökéletes lenne csak legyen meg.

2016. dec. 17. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)

A magnóra őszintén, nem készültem. Azt vagy hallom, vagy nem. Órán néha úgy kollektíve meghallgattunk 1-2-t, de otthon egymagam nem hallgattam. Féltem is tőle, hogy nem lesz meg... De végül sikerült :D Egyébként biztos vannak nyelvvizsga tételeid, vagy ilyen kidolgozott témáid. Nekünk voltak. Van jópár téma amit minden nyelvvizsga típusnál kérdezhetnek, azokat jól begyakoroltuk, írtunk belőlük csomó szódogát, eljátszottuk a szituációkat órán.

2016. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen meg téma szerint megyünk végig a tanárral is de igazából most még a szavakra gyúrok rá hogy választékosabban kitudjam magam fejezni magam szóval szerintem 2 hónap alatt még lehet fejlődni..

Amúgy van most valami szöveges anyagom de most olyat csinálok hogy van egy két kedvenc orosz zenészem aki szokott angolul énekelni és hát na az legalább olyan érthetetlen kategória mint a sulis meg a vizsgás magnó anyag.. szóval most hallgatok cuccokat hogy minél több szót megtudjak érteni abból amit hallok... szóval valamit biztos használ.

2016. dec. 17. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Na milyen volt?
2017. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szerintem tok jo:)

csak most meg az irasbelitol felek :D

2017. ápr. 5. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!