Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van magántanárotok? Ha igen,...

Van magántanárotok? Ha igen, hogyan kértétek fel, hogy a magántanárotok legyen? Hogyan zajlik egy ilyen óra?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felhívom, hivatkozom egy közös ismerősre, majd elmondom, hogy mi a probléma (nálam a matek), megegyezünk az óradíjban és az időpontban, helyben.
2016. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tanárkereső oldalak, írhatsz az e-mail címére, hogy milyen tantárgyból mit szeretnél elérni, megbeszéltek egy első alkalmat, az első alkalmon megbeszélitek az árakat és hogy mikor legyenek az órák.
2016. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megkeresed, hogy vállalna-e

(megkérdezed mennyiért szokott adni órát)

2016. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na akkor mondom kertelés nélkül... alapjáraton is elég zárkózott ember vagyok, szerintem nem is a tudásommal (angol) van gond, inkább azzal, hogy nem tudok beszélni.
2016. dec. 18. 19:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezért is idegenkedek a magántanároktól, de már úgy-ahogy megbarátkoztam a gondolattal és rászántam magam, hogy januártól akkor magántanárhoz fogok járni.
2016. dec. 18. 20:00
 6/8 A kérdező kommentje:
A bökkenő az a dologban, hogy azt hiszem, szerelmes vagyok a magántanárjelöltembe...
2016. dec. 18. 20:01
 7/8 A kérdező kommentje:
ami lehet pozitívum is, hiszen biztos, hogy nagyon odatenném magam, hogy okosnak lásson, ugyanakkor ott van az is, hogy lehet, hogy annyira zavarban leszek, hogy meg sem tudok majd nyikkanni.
2016. dec. 18. 20:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezért akartam tudni, hogy tulajdonképpen hogy zajlik egy ilyen óra, főleg az első alkalom.Bocsánat, hogy nem egybe írtam, de a telefonom valamiért csak így volt hajlandó elküldeni.
2016. dec. 18. 20:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!