Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a legjobb módszer egyedül...

Prto3inVitez kérdése:

Mi a legjobb módszer egyedül angolul tanulni?

Figyelt kérdés
üdv, BME VIK-re járok, és koleszos vagyok nem túl sok pénzből így elég korlátozottak a lehetőségeim. Idáig sorozatokat néztem, már ott tartok hogy felirat nélkül értem 90%-ban a dolgokat. Nyáron szeretnék emelt angol nyelvvizsgát a meglévő német mellé(természetesen nyáron elmennék magántanárhoz "finomítani" a tudáson). A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék még sorozatokon kivül angolul tanulni?
2017. jan. 1. 01:49
 1/3 Garpe ***** válasza:

Ha van időd játszd végig a Duolingo-t bár szerintem ennél te már jobban tudsz. Olvass, - akár csak képregényeket (pl.: a gocomics.com-on) - vagy hallgass zenét, s próbáld a szöveget minél jobban megérteni esetleg leírni, majd ellenőrizd.

Javaslom, mielőtt jelentkezel a vizsgára menj el konzultálni egy tanárral: a C1 nem nehéz viszont igen szivatós van olyan feladatsor amin szinte lehetetlen átmenni.

2017. jan. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne gyakorolnod az angolt élőben, nem? Beszélgetni kéne angolul valakikkel.
2017. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) igen élőben is szoktam ritkán erasmusos diákokkal beszélgetni,ment a zöld kéz :)
2017. jan. 2. 02:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!