Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó szóbeli menete?!

Bela927 kérdése:

Origó szóbeli menete?!

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő, hogyan zajlik pontosan egy origó közép szintű szóbeli nyelvvizsga, mit kell tennem előtte, mit kell magammal vinnem, mik a feladatok, van e vizsgapárom, és tulajdonképpen mindent szeretnék tudni róla ami az élményetek, és az utolsó dolog, ilyet szoktak csinálni hogy ugye most volt karácsony meg szilveszter és megkérdezik hogy hogy telt? Akár egy kezdés idegnyugtatásként?

2017. jan. 1. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bemész, magyarul köszönnek, elmondkák hogy rögzítik a beszélgetést, majd mielőtt kezdesz, érthetően rá kell mondanod a szalagra a neved és ha jól emlékszem a születési időt.

Utána húzni kellett két képet és egy szituációt. A képek közül egyet kiválasztottam, a szituációt nem nézhettem meg.

Utána tőlem kérdeztek pár dolgot, pl miért kell nekem a nyelvvizsga, mi a hobbym, mit tanulok.

Ezután a képről kellett beszélnem, meg az érzéseimről, gondolataimról amiket a kép váltott ki.

Végül jött a szituáció.

Ennyi volt az egész, a vizsgáztatóval beszélgettem, jó hangulatú volt, kedvesek és segítőkészek voltak, meglepő, de élveztem.

2017. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A képek emberbarátiak?
2017. jan. 5. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!