Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék megtanulni angolul,...

Szeretnék megtanulni angolul, hogyan kezdjem? L

Figyelt kérdés

Kezdő szinten vagyok. Sok mindent megértek, de megérteni nem olyan nehéz, továbblépni már annál inkább. Most

kezdtem el tanulni, magamtól, csakhogy nem tudom milyen rendszer alapján lenne a legmegfelelőbb?

Gondolom fontos, hogy mit mire alapozok. Az igeidőket néztem át eddig, egy csomót jegyzeteltem. Videókat nézek, amikből ugyanúgy kiírom a lényeges mondatokat. Ezeket megtanulom. Értem mindegyiket,csak mikor elkell mondani fejből,a szavak sorrendje macerás. Gondolom bele kell jönni. Picit tartok attól, ha rosszul csinálom,elmegy a kedvem.

Nekem most nagyon fontos lenne,hogyha még durván gagyogva is,de eltudjak beszélgetni egy kicsit.

Hogyan tudnám elérni, hogy jobban rögzüljenek a dolgok?

Magoljak egy kicsit?


2017. jan. 1. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvass angolul. Napi szinten egy napilapot olvass ki, mint ahogy az ember a magyar nyelvu folyoiratokkal teszi. Vagy vegyel egy konyvet, amit mar olvastal magyarul, es olvasd el angolul is. Hidd el, hogy segit.
2017. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
írj nekem angolul szerelmes verset. F
2017. jan. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!