Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ANKI szótanuló/ismétlő program...

ANKI szótanuló/ismétlő programhoz segítség?

Figyelt kérdés
Ma telepítettem fel a gépemre, a gondom az, hogy nem találom, hol tudok az online létrehozott fiókomba bejelentkezni. Szeretném később mobilra is feltelepíteni és nem szeretnék ott is paklikat elkészíteni stb.. Találtam egy videót, amiben bemutatja, de az egy régebbi anki verzió volt, abban, amit ma töltöttem le, sajnos abszolút nem találok ilyet. Felhasználónév váltás van, de nem hozza fel, hogy online fiók bejelentkezés vagy bármi.. Nem tudom lehet én vagyok nagyon szőke, ha szükséges tudok képet feltenni a lépésekről. Köszönöm előre is a segítséget.

2017. jan. 3. 15:47
 1/2 Carragher_x ***** válasza:
Emlékeim szerint Testreszabás--->Hálózat részen.
2017. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, ott azt írta,hogy a sync -et be kell kapcsolni a főablakon, a végére csak rájöttem, hogy ez mit takar :)
2017. jan. 4. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!