Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A leggyakoribb 3000 angol szó...

A leggyakoribb 3000 angol szó és ezek magyar jelentésének listáját keresem nem képként beszkennelve hanem szöveges formában?

Figyelt kérdés

Tehát a leggyakoribb 3000 angol szóra és magyar jelentéseikre lenne szükségem, nem képként beszkennelve.

Fonetikai jelek sem kellenek, csak a szópárok.

Hol találhatnám meg ezeket?



2017. jan. 7. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha képként megvan, akkor gépelési gyorsaságtól függően eléggé gyorsan megvan.

Magyarul bepötyögöd a wordbe, utána mentheted akár pdf-ként is.

2017. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Képként nem jó nekem semmiképpen, szövegként kellene.
2017. jan. 7. 14:38
 3/6 chtt ***** válasza:
pdf-ként több helyen is fenn van a hálón, ha az jó
2017. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha a PDF nem képként beszkennelt PDF, akkor jó lenne.
2017. jan. 7. 17:24
 5/6 chtt ***** válasza:

Bocs, de sima gugli találatként azt igazán nem tudom megmondani, hogy képként szkennelt pdf-e...

Nézd meg magad, tudod-e használni.

[link]

vagy (a teljes könyv, úgy látom)

[link]

2017. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem jobban jàrnàl ha a leggyakoribb angol mondatokat keresnél. Én mint kezdő angolos nem tudnék mot kezdeni ezekkel a szavakkal, amikor konkrét mondatokkal szólnak hozzàm az ANGOLOK. Open wings English etc...
2017. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!