Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes itthon koreaiul tanulni?

Érdemes itthon koreaiul tanulni?

Figyelt kérdés
Lassan befejezem az alapképzést az egyetemen, szakirányként hollandot tanultam és folyékonyan beszélek angolul ezért fordítói mesterképzésre szeretnék jelentkezni.Az alatt az idő alatt tervezek megtanulni egy keleti nyelvet is.Azzal tisztában vagyok ,hogy a kínai itthon keresett nyelv ,de mi van a koreaival?Valakinek vannak tapasztalatai?

2017. jan. 8. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy mennyire keresett, de szerintem nem veszthetsz semmit, ha tanulgatod.

A nyelvtanuláa soaem hátrány, csak meg kell találni a jó utat a felhasználásához

2017. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel ritka, de nem annyira ismeretlen mint mondjuk a szuaheli, ezert biztos lehet angol-koreai parositassal talalni jo ajanlatokat. Bar, nem tudom, hogy koreai forditoi kepzes van-e itthon. Vagy hogyan tervezted? Csak tanulni onszorgalombol?
2017. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Koreaiból nem igazán indítanak fordítóit, inkább japánból és kínaiból. Koreaiból egyedül mesterszak van, az is Eltén.

A koreai is hasznosítható, mert nem egy koreai cég van itt Magyarországon. Hogyha még angolul is tudsz c1 szinten, akkor nagyobb eséllyel vesznek fel.

2017. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!