Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú nyelvvizsgára tanár...

Felsőfokú nyelvvizsgára tanár nélkül hogyan lehet felkészülni, fel lehet egyáltalán, valami tipp?

Figyelt kérdés

Középfokúm megvan,de szeretnék felsőfokúzni de nem tudom hogy tanár nélkül mit csinálhatnék. Ha nézek angolul filmeket az nem segít,mert ott sokszor igen puritán dialógusok vannak. Nem tartom hasznosnak annyira. Dokumentumfilmeket szoktam sokat nézni,de ugye az a köznek szól,nem annyira komplex szerintem, de lehet tévedek,mert nem tudom a felsőfokún mi a helyzet. Sokat tudok a mai helyzetről,töri,természettudomány, de amúgy ezt átültetni angolba már nyilván nehezebb egyedül. Nem tudom mit csináljak. Nagyon drága egy angol tanár, egy héten max 1-2x ha el tudnék menni tanárhoz ami lehet nem sokat ér.


Egyáltalán melyik nyelvvizsga az ami nekem való lenne? Utálom a nyelvtani szabályokat, még akkor is ha a legtöbbet tudom használni. Az amerikaiak a felét nem használják mégis mondjuk Origón kérik. A TELC-en meg alig van idő.



2017. jan. 12. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyelvi környezetben fejlődni gondolkodtál már? Vagy egy nyelvi környezetben élővel beszélgetni, levelezni?!
2017. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze gondoltam. Beszélgetek néha az illetővel,de ő sem ér rá annyira,meg én sem egyetem meg munka mellett.
2017. jan. 12. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Magolni, magolni, magolni!
2017. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
magolással nem nagyon...
2017. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Language Exchange? Én amúgy nyelvvizsgák közül az IELTS Academic-et ajánlom, tölts le valahonnan anyagot. Azon tudod gyakorolni, ami a kérdésed alaőján érdekel téged.
2017. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!