Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanuljak a leghatékonyabb...

Hogy tanuljak a leghatékonyabban angolul? ( Több lent)

Figyelt kérdés
Középiskolában angolt tanulok emelt óraszámban. Egész jól megy olyan B2-B1 környékén tartok viszont az iskolán kívül is szeretném fejleszteni a szókincsemet é a tudásomat. 1000 féle képpen lehet ezeket megtenni.. Könyvek olvasásával, film nézésével, sorozatokkal, oldalakon lehet gyakorolni, játékokkal stb. Láttam egy oldalt ahol szinte az összes angol szó (ige ,főnév, melléknév, határozó szó etc...)És rettentően sok volt és kicsit meg is ilyedtem hogy alig tudok valamit ezekből és még most is azt érzem hogy alig tudok valamit. Itthon tanulnék plusszba még de a kérdésem hogy mivel? Nézzek filmet? Angol felirat Magyar szinkronnal vagy Vagy Magyar felirat Angol szinkron vagy Angol szinkron Angol felirat? Olvassak angol könyveket? Nézzek sorozatokat? Vagy szimplán írjak ki 50 melléknevek és tanuljam meg a z összes létezőt szépen sorba arról az oldalról ahol ki van írva? Mit tegyek hogy angol kifejezéseket szavakat tanuljak meg és egyre közelebb kerüljek a C1 es szinthez?

2017. jan. 19. 15:14
 1/3 anonim válasza:
keress magántanárt, Skypos megoldás is jó ha közelben nincs.
2017. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A magántanár nem rossz ötlet de sajnos nincs rá pénz.. :( Arra gondoltam van az a könyv ami 23 tételt feldolgoz ami kell egy b1 es nyelvvizsgához és ott sok minden le van írva. Az ottani szavakat megtanulom mellette meg oldalakról magamnak kiírok pár melléknevet és kinyomtatom és onnan tanulom.. ez milyen ötlet?
2017. jan. 19. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:

olvass és hallgass mindent amit tudsz angolul


angol szinkron-angol felirat! (szótárazással)

2017. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!