Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt angol érettségi?

Emelt angol érettségi?

Figyelt kérdés
Idén nagyon szeretnék emelt angol érettségit csinálni (12.-es vagyok), csak sajnos az angoltanárunk elég erősen IQ-light (hosszú...) és magamra meg a nyelvtudásomra vagyok utalva, amivel nincs baj, mert mindig is dícsérték a nyelvérzékem, az egyetlen tantárgy, amiből mindig is kitűnő voltam, az az angol. De ez nem ment fel az alól, hogy az általános tételeket, feladatokat kitanuljam... Meg tudnátok mondani, hogy hogyan és mikről kell tételeket kidolgozni a szóbelihez, meg az írásbelivel kapcsolatban fontos dolgokat?

2017. jan. 21. 08:20
 1/1 anonim ***** válasza:
engem is erdekel, hasonlo szitu. kerestem az idei tenakoroket neten, de nem talaltam meg
2017. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!