Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Debreceniek! Pályaválasztás...

Debreceniek! Pályaválasztás ellőt állok. A célom az orvosi. A lényeg az, hogy az első 2 helyen a Tág bikém 4 éves, a második helyen bikém 5 éves szakot írtam. Mit gondoltok, esetleg aki odajár? Érdemes e megcserélni?

Figyelt kérdés
Szeretem az angolt, és a nyelvet, viszont csak annyi tart vissza az öt évestől, hogy elcsesznék vele 1 évet... viszont, valamiért jobban vonz. Tudnátok nekem érvelni, mondani valamit, esetleg pletykálni valamit az egyik ill. másik szakról, mert még módomban áll, hogy megcseréljem

2017. jan. 26. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok debreceni, de úgy általánosságban az ötödik évfolyamokon lazább szokott lenni az érettségi éve, mint a többi suliban, és ezért sokan könnyebben dupláznak onnan. De az is érthető, ha viszolyogsz tőle. Ha úgy érzed, enélkül is simán meglenne a nyelvvizsgád, vagy nem akarsz annyira nagyon elmélyedni az angolban, viszont érdemes megfontolnod.
2017. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a korai választ. Igen, fontos az angol.....
2017. jan. 26. 17:48
 3/4 Greta12 válasza:
Szia. En a TAG-ba jarok, ugyan nem bikem, hanem magyar-tori, de szinten 5 eves. En csak ajanlani tudom, mivel az elso evben meg hozza kell szokni az uj kornyezethez, tanarokhoz es ez jelentosen elragadhatja a jegyeid, negativ iranyba. De nulladikban csak a nyelvekre kell koncentralnod,es nagyon jo jegyeket lehet szerezni, szerintem kituno alkalom, hogy belerazodj a gimis eletbe. A tobbi tantargynal reszletesebben el tudod sajatitani a tudast, tobb lehetoseged van gyakorolni es igen, tenyleg sokkal konnyebbek a vegzos evek. Rengeteget fejlodhetsz nyelvi szinten, ami borzasztoan hasznos a mai vilagban. Ugyhogy szerintem mindenkeppen csereld meg oket, hidd el egyaltalan nem fogod megbanni. Raadasul mire odakerulsz az erettsegihez, sokkal biztosabb leszel a tudasoddal, jovoddel kapcsolatban, ami szinten csak pozitiv tenyezo. Vegzos evedben nem kell annyit tanulnod mas tantargyakbol, igy jobban fel tudsz keszulni. Tobb idod van nyelvvizsgakat szerezni, vagy akar elorehozott erettsegit is tehetsz. Jol jarsz vele hidd el, az az egy ev pedig hamar elszalad. Remelem sokat tudtam segiteni es sok sikert kivanok! :)
2017. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó-... persze, hogy tudtál segíteni!!!! Köszönöm szépenn!!
2017. jan. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!