Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német felsőfokú szóbelire...

Német felsőfokú szóbelire felkészítő könyv?

Figyelt kérdés
Hasonlóra gondolok mint angolból az 1000 kérdés 1000 válasz. Bárhol nézem (neten, könyvesboltban), mindenből csak alap és középfokút találok. Tudom, hogy c1 szóbelire már állítólag nem így kell készülni, mert úgyse konkrét témák lesznek, de nekem nagy segítség lenne, ha így össze lenne a legtöbb téma egy könyvbe szedve.

2017. febr. 5. 08:57
 1/4 A kérdező kommentje:

jajjj bocsánat, most látom h 1000 kérdés 1000 válasz van németül is :D


de ha valaki esetleg még tud bármilyen könyvet, ami segíthet, érdekelne :)

2017. febr. 5. 09:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki a szerzője?
2017. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egy szörnyű könyv. Elnézést a szerzőtől...

De, igy nem beszél senki. Max. egy tudós.

Szókincs gyüjtésnek nagyon jó, de tényleg túl sok, túl erős...

Én olvastam egy weboldalt, 5 év - 5 nyelv. Ott kaptam jó ötleteket, hogy mitől lesz sikeres egy felsőfokú szóbeli és irásbeli nyelvvizsga felsőfokon.

Egy célirányos tanfolyam sokat segit, illetve egy jó tanár... csak könyvből nem igen lehet a felsőfokra felkészülni. Talán az ECL C1-es könyve volt jó, abból most adtak ki egy újabb változatot. De, az nem nyelvkönyv, hanem felsőfoku tételek bemutatása. Na, azt jó volt gyakorolni.

2018. jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Dr. Babáriék minden évben kiadnak egy könyvet...


Ez tankönyv, hanem a szóbeli vizsgán előforduló témákhoz passzoló kérdések és az azokra adható válaszok.

2018. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!