Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » "Hello English" nyelviskoláról...

"Hello English" nyelviskoláról tapasztalatok? Árak?

Figyelt kérdés
Van Hello English nyelviskola Kecskeméten meg Székesfehérváron is. Akármelyikkel van tapasztalatotok, írjátok le légyszives, mivel ugyanazon az elven működnek. A módszerüket elolvastam a honlapról, főként az árakra lennék kíváncsi, mert arról semmi konkrét infó nincs, csak a próbatanfolyam árát írják ki. Olvastam, hogy a tanfolyam személyre szabott, a szintfelmérö után derül ki, mennyit/hogyan/meddig kell tanulni, de azért kíváncsi vagyok a próbatanfolyam után mennyi egy óra ára (mennyivel több). És ha valaki járt valamelyik nyelviskolában, írja le, hogy honnan hová jutott, mennyi idő alatt, milyen intenzitással tanult stb. Köszi :)

2017. febr. 6. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1230 ftra jött ki egy óra de megérte. Good Luck Baby!
2017. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :) Már csak az érdekelne, hogy milyen tempóban lehet ott haladni? Én valahol az alap-és a középfok között vagyok. Elég sokat tanultam angolt, de vannak hiányosságok (szókincs, beszéd pl). A másik meg, olvastam hogy a tankönyve(ke)t mindenki magának veszi meg. Ez mennyibe kerül? Vagy mit használnak?
2017. febr. 12. 23:13
 3/3 anonim válasza:
Ez a nyelvsuli csak azoknak való, akik hajlandóak leülni és magukban dolgozni, magukat motiválni, mert a tanárok itt inkább "tanácsadók", nem noszogatnak senkit. A suli csak arra figyel, hogy járjál rendesen órára. 1300 HUF körül jön ki egy 60 perces óra, meg vannak még beszédórák, de ezek mindig máskor vannak. Néha nehéz feliratkozni, mert az órarend a népszerű időpontokban tele van. A tanárok mind profik és jófejek, bizalommal lehet fordulni hozzájuk. Nagy hátrány viszont, hogy a fehérvári suli nem klimatizált, így nyáron 30 fok körül van a hőmérséklet bent. A haladás: minél többet tanulsz, annál gyorsabb lesz, a sulin nem múlik, csak rajtad. Összesen 6 szint van, egy-egy szintet fél év alatt meg lehet lépni. A középfok nulláról így kb. 2 év.
2018. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!