Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL (angol) nyelvvizsgához a...

ECL (angol) nyelvvizsgához a témaköröket kidolgozva megtalálom valahol?

Figyelt kérdés

Ezekre gondoltam:


[link]


Esetleg ha megvan valakinek és elküldené, nagyon hálás lennék.


Köszönöm!


2017. febr. 6. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos, csak német van. De az 1000 kérdés 1000 válasz könyv nekem sokat segített a kidolgozásba.
2017. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Az 1000 kérdés 1000 válasz tényleg jó, de szerintem felesleges kidolgozni, csak nem akarod bemagolni... a lényeg, hogy ismerd a témához kapcsolódó szavakat angolul, és tudj önálló mondatokat alkotni.
2017. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Én az ECL által kiadott könyvekből készültem, ezekben minden témakör benne van. Az ECL honlapján láthatod, hogy milyen kiadványaik vannak. Plusz a többiek által említett 1000kérdés 1000válaszból. A legjobb, ha magadnak dolgozod ki a tételeket, mert bár több idő, de mire megcsinálod félig meg is tanulod őket szerintem. Sok sikert a vizsgához!

2017. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Picit megkésve, de köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
2017. febr. 21. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!