Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvterületre hova...

Angol nyelvterületre hova érdemes menni dolgozni nyelvtanulás miatt?

Figyelt kérdés
Londonba terveztem tavasztól, mert voltam kint egy hétig egy éve. Most itt a brexit, így gondolkoztam Íren, azon belül Dublinon, de ott senki ismerős. Usa és a többi meg már vízumos, hisz nem EU tag. Ír vagy uk vagy más? Íren belül Dublinról valami infó? Maximum két évre gondolkoztam. Sajnos még nem sikerült lerakni a középfokú nyelvvizsgát, az lenne a cél(plusz minél több nyelvtudás ami rám ragadna). Az egy hét alatt kint, azt éreztem, hogy nehezen, de megy az élet és szakmabeli munka is lett volna, ha maradok. Most tavasszal mindenképp szeretnék menni, de nem tudom merre érdemes.

2017. febr. 7. 10:46
 1/2 anonim válasza:
Ha voltal mar kint es esetleg megvan a National Insurrance numbered (NI) akkor ugymond nelincs gondod a brexittel,de meg nem iditottak el,szoval ha jonni akarsz most kell :)
2017. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem Anglia!

Sokkal több a lehetőség, mint Dublinban és ha esetleg a munka nem tetszik viszonylag gyorsan tudsz váltani Angliában. Én is valószínű oda megyek, hacsak nem találok jobb lehetőséget más országban. Anglia azért is jó, mert a szövegértésed óriásit tud fejlődni, míg Dublinban pl ugyan van aki szépen beszéli az angolt, valahogy én Írországban mintha nem fejlődtem volna túl sokat.

Ilyen és hasonó témájú videókat megtalálsz itt https://www.youtube.com/playlist?list=PLAE50D5L7hPAXaf-C9aFx..


üdv,

Bea

1 K M

2017. febr. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!