Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan aki nem rég...

Van itt olyan aki nem rég volt origó felsőfokú angol nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés

Meg tudnátok osztani a tapasztalataikat? Írásbeli és szóbeli is érdekel. Miből és hogyan készültetek?

Milyen volt maga a vizsga, különösen érdekel a mezőtúri vizsgahely? 17/l



2017. febr. 12. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Megtudnam osztani persze. Meg is osztottam anno szuleimmel. Nagyon buszkek voltak ram! En anno amugy ugy keszultem ra, hogy tanultam. Nagyon sok mindent kellett angolul mondani, irni, de nem lepett meg annyira.


Irasbelivel az a tapasztalatom, hogy kellett toll meg sokat irtam. A szobeli mar konnyebb volt, mert csak beszelni kellett, bar a torkom kicsit kiszaradt, de vittem vizet magammal.:) Vigyel te is, ezt tudom tanacsolni!


A vizsga jo volt, megismerkedtem par kedves emberrel van akivel azota is tartom a kapcsolatot. Az egyik tanar akit kaptunk skotszoknyaba jott, hat halali volt barcsak lathattad volna.:D


Engem kulonosebbenn nem erdekel a mezoturi, de azert koszonom a kerdesed, aranyos vagy.:)

2017. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Bár egy konkrét válasznak jobban örültem volna!
2017. febr. 18. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1000 kerdes 1000 valasz felsofok lefedi az Origo temakoreit is en abbol keszultem es mindig adtam hozza a temakhoz sajat gondolatokat, plusz rengeteg sorozat es film...
2017. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Milyen volt a vizsga?
2017. febr. 20. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Konnyu, ha sokat olvasol es hallgatsz, nezel sorozatokat, ugy gondolom megvan a kozepfoku tudasod, ha bemerted vallalni, igy en nyelvtannal nem traktallak. Olvass es hallgass sokat minel tobbfele temabol aztan lazan meglesz, sok sikert! :)
2017. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. febr. 21. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden második kérdés erről szól, nem igaz, hogy nem tudsz visszaolvasni. Itt már válaszoltam: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelv..
2017. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!