Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euro nyelviskolába Budapesten...

Euro nyelviskolába Budapesten olaszul (főleg) intenzív tanfolyamról lenne valakinek tapasztalata, véleménye?

Figyelt kérdés
Ha egy tanár nevet tudna bárki mondani, tapasztalatot, hogy hasznos-e, nagyon jó lenne. Korábban jól tudtam, de most egy-két év kimaradt, és fel kellene frissíteni, újra előhozni a korábbiakat, illetve egy szakmai nyelvvizsga is kell. Arra gondoltam, hogy ezzel az alapokat meg így a régi tudást azért vissza tudnám hozni, ha nem túl kiábrándító és silány a tanár. Főleg ez érdekelne, mert a tanárokon múlik a legtöbb.

2017. febr. 16. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Cosmopolitant néztem ki. Sok videó van fenn a tanárokról youtube-on így nem akkora lutri. És ingyenes nyílt napjuk is van. Akármikor be lehet menni megnézni. Plusz náluk a szuperintenzív tényleg az! Durva de hatékony. És ha jól emlékszem most még 50 óra ingyenes beszélgetés is jár.
2017. febr. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen láttam, de az önmarketing mindenhol jól működik jó esetben :D Ezért akinek saját tapasztalata van, az is érdekelne :)
2017. febr. 18. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!