Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki gyorsan elmagyarázná...

Balu14552991 kérdése:

Valaki gyorsan elmagyarázná lefordítáná ezeket a magyar mondatokat németté?

Figyelt kérdés

Kinek az ötlete ez? Kinek ajánlod a bort?

Kinek adod ezt? Kinek at üvege áll ott?

Kinek magyarázod el ezt? Kié a pohár (gehören+D)

Kinek a fia fekszik ott? Kinek ajándékozod a zongorát

Kinek a képe lóg ott? Kié a ház?

Kinek tetszik a kép? Kinek a háza áll ott?

Kinek a lába ez? Kinek a sörét issza?

Kinek Fáj a lába? Kinek mutatod a kertet?


2017. febr. 18. 16:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Próbáld meg, és ha nem jó, kijavítjuk. De ettől még nem leszel jobb németből, ha mással csináltatod meg, és most sem lehetsz olyan jó szinten, ha ezek az alap mondatok nem mennek.

Gyakorlásnak jó ez, hajrá!

2017. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Basszus kulcs! Már nem azért az 1-20-ért de kérdésre választ kértem nem pedig az oktatást! Fárad vagyok mert angolra is járok + német kezdőbe ezért kérdeztem!
2017. febr. 18. 18:55
 3/25 anonim ***** válasza:

Attól még ez az oldal nem arra van, hogy mással csináltasd meg a házidat. Szombat este van, biztos nincs pár perced ma vagy holnap, hogy hétfőre (vagy későbbre) kész legyél.

Ha megcsináltatni akarod, ott van az ehazi.hu, de ne ide pofátlankodj! Puszipá!

2017. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

"Basszus kulcs! Már nem azért az 1-20-ért de kérdésre választ kértem nem pedig az oktatást! Fárad vagyok mert angolra is járok + német kezdőbe ezért kérdeztem!"


Basszus kulcs! Már nem azért az 1-20-ért de nehogy már saját próba nélkül a szádba rágjuk a megoldást. Amennyi időből telt volna egy választ megírnod, annyi időből már írhattál volna megoldási kísérletet.

2017. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Csak a kérdésre kellett volna válaszólni nem pedig a hülyeséget bemondani hogy ezért meg azért nem mondom meg hát kőssz szépen azért írtam mert gondoltam hátha valaki megtudja válaszólni, de látom nem mivel a legtöbb ember oktatni akar nem pedig a kérdésre válaszólni!
2017. febr. 20. 15:47
 6/25 A kérdező kommentje:
És nem azért az 1-20-szért de pofázni bármely topikba bemehetnék és ez a topik pont Házifeladat címmel lett kitalálva szóval azért hogy ha valamit nem tud az ember akkor segítsenek neki! DE KI OKTATNI AZ EMBERT KÖNNYEB MINT EGY ROHADT SZAROS PÉLDÁT ELMONDANI AMIN ALAPJÁN A TÖBBIT IS MEGTUDNÁM CSINÁLNI de már tök nyolc mert megkérdeztem mást aki segített és egyben meg is értetem
2017. febr. 20. 15:51
 7/25 A kérdező kommentje:
Teljesen fölösleges akkor Házifeladat topikot nyitni mi a szarért?! Ha kérdeznék bármit is a válasz ez lenne gondolkozz old meg akkor mi értelme lenne az oldalnak?
2017. febr. 20. 15:53
 8/25 anonim ***** válasza:
kihisztizted magad rendesen? :-D
2017. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%

Na szuper, akkor már meg is van kihez fordulhatsz legközelebb, ha ilyen alap feladatokat nem tudsz megcsinálni.

Puszcsi!

2017. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát biztos nem egy olyan hülyéhez mint te! :D
2017. febr. 20. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!