Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magántanulóként hogyan tanulja...

Magántanulóként hogyan tanuljak nyelvet? ( angol ) 14/l

Figyelt kérdés
Nemsokára magántanuló leszek és az a baj hogy eszembe jutott hogy akkor én hogy fogok angolt tanulni?! Magamat nem tudom megtanítani, édesanyám se, édesapám se! Se ismerős! Az órákra nem fogok tudni bejárni mert édesanyám egésznap elvan foglalva és dolgozik. Én pedig 20 percre lakok a sulitól KOCSIVAL. Gyalog és busszal kb 1 vagy másfél óra mert az utcánk 3 km hosszú és a legvégen lakunk. Külön tanárra pedig NINCS PÉNZÜNK! ;(

2017. febr. 20. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg sehogy.
2017. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Interneten rengeteg (ingyenes) lehetöség van!!!!
2017. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Duolingo

Rosetta Stone

2017. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. M
2017. febr. 20. 13:02
 5/11 A kérdező kommentje:
3. Micsoda??
2017. febr. 20. 13:02
 6/11 anonim ***** válasza:
A Duolingo nyelvoktató applikáció, a Rosetta Stone oktatócsomag.
2017. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2017. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Kezdetnek érdemes körülnézni itt: [link]
2017. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#előző!


Szerinted egy 14 éves gyerek majd az öt év alapján képes lesz nyelvet tanulni...?


Én úgy oldottam meg, hogy a magántanuló havonta egyszer bejött személyes konzultációra. A konzultációk közötti időszakban pedig e-mailben elküldtem neki az újabb tananyag vázlatát és a hozzá tartozó feladatokat (hanganyagokat is odaadtam). Amikor elkészült a feladatokkal, visszaküldte ellenőrzésre. Persze, nem fizetett érte, mert iskolai tanítványom.

2017. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ötéven fel van sorolva egy csomó lehetőség, amiből ötletet meríthet, és kipróbálhatja, mi a számára megfelelő tanulási módszer. (14 évesen már van annyira érett, hogy képes önállóan tájékozódni, és a blogon sok, kezdő nyelvtanulóknál felmerülő kérdésre választ kaphat.) Az, hogy te ingyen foglalkoztál a tanítványoddal, nagyon szép, csak sajnos nem általános. Amit én látok, hogy a tanárok a kevés fizetésüket különórák adásával egészítik ki (amivel egyébként semmi bajom), és azt az egysíkú, nyelvtancentrikus módszert erőltetik, amitől bármelyik "mezei" nyelvtanulónak pillanatok alatt elillan a motivációja.
2017. febr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!