Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Én beülhetnék erre az angol...

Én beülhetnék erre az angol különórára?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnököm angol tanár és tart egy 12.-es osztálynak angol különórát a suliban. Én már 8. éve tanulom az angolt, de még mindig nem tudok és most eldöntöttem, hogy meg fogok tanulni angolul, mert ki akarok költözni Angliába. Szerintetek beülhetnék a foglalkozásokra? Vagy tart faktot 12.-eseknek, esetleg arra? Csak heti 1x ülnék be 1 órára. Lehet ilyet ingyen? Mégegyszer mondom ezel a foglalkozások iskolán belül vannak.

16/L.



2017. febr. 20. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Beülhetsz. Legfeljebb kidobnak.
2017. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy részt venni a különórán, de m1.
2017. febr. 20. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez a tanáron múlik,hogy beenged -e ; szerintem egyébként simán. Ha nem lennél ott, akkor is ugyanúgy leadná az anyagot, szerintem ezt ilyen szakkör-jelleggel csinálja. Szerintem értékelni fogja a lelkesedésed, tudásszomjad, hogy fejleszteni akarod magadat.
2017. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oda én is beűlnék.
2017. febr. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!