Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németből a goethe a legneveseb...

Németből a goethe a legnevesebb nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Telc és az Ösd is nagyon jó,de sztem a Goethe a legnevesebb nem? Ösd inkább az osztrákoknál hasznos.

2017. febr. 21. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Van DSD nyelvvizsga is
2017. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De a németeknél melyik a legnivósabb? Ha egy munkahelyen bemutatok egy nyelvvizsgát,olyan mint az Origo nem ér semmit,mert nem is ismerik.

Gondoltam a Goethe-t biztos elismerik. Tudom tényleges tudás kell nemcsak a papir...

2017. febr. 23. 16:24
 3/6 anonim válasza:
Viszont a DSD-t csak nemzetiségi oktatásban részt vevők csinálhatják meg. Én így tudom.
2017. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Németország Goethe, Ausztria ÖSD
2018. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ÖSD a legnivósabb németből
2018. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legelfogadottabb német nyelvvizsga az ÖSD és a Goethe. Minkdettőt elfogadják ugyanúgy Ausztriában, Németországban, Svájcban és az olaszországi német nyelvű Dél-Tirolban is. Szóval ez a kettő a legelismertebb.
2018. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!