Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez mit jelent angolul? Csak...

Ez mit jelent angolul? Csak azért érdekel mert vettem az ebayon egy pendrivet de nem jó. próbáltam lefordítani google fordítóval de nem vagyob benne biztos hogy az jól fordít.

Figyelt kérdés
In case it still has problem, I would deeply appreciate if you can mail back the item to our Hong Kong address, and we will send it to the distributor or manufacturer for verification. If there is indeed something wrong with the item, I will send a new replacement or refund to you. Thanks
2017. febr. 21. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapsz egy másik pendrivot.
2017. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából azt írja, hogy küldd vissza és ők bevizsgáltatják. Ha tényleg rossz, akkor küldenek újat vagy visszaadják a pénzed.
2017. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ebayen szőnyeget vettem de nincs vele semmi gond.
2017. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ird meg neki, hogy draga a posta nem tudod visszakuldeni, adjon mas megoldast
2017. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!