Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt a német szöveget letudnáto...

Ezt a német szöveget letudnátok vagy letudnád fordítani? Nagyon hálás lennék.

Figyelt kérdés
Ich fand diesen Tag sehr interessant.Schon früh am Morgen bin ich aufgestanden und habe auf meinen Onkel gewartet, der mich und meine Freundin zu einem Tischlerbetrieb gefahren hat. Er kennt die Familie, die diese Tischlerei vor Kurzem gekauft hat. In dem Betrieb arbeiten nur Jungs and Männer, die sehr nett zu uns waren und uns alles zeigten. Leider hatte die Arbeit auch ihren "Preis".Ich habe mir nämlich meine neue Bluse , die ich zum Geburtstag bekommen habe, kaputtgemacht.
2017. febr. 21. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a napot nagyon érdekesnek találtam. Màr korán reggel felkeltem, és vártam a nagybátyámra, aki elvitt engem és a barátnőmet egy asztalos műhelybe. A nagybátyám ismeri azt a családot, aki nemrég ezt az asztalosműhelyt megvette. Az üzemben (a műhelyben) csak fiúk és férfiak dolgoznak, akik nagyon kedvesek voltak hozzánk és mindent megmutattak nekünk. Sajnos a munkának ára is volt. Ugyanis az új blúzomat, amit szülinapomra kaptam, tönkretettem.
2017. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Helyes -
2017. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tischlerbetrieb/ Tischlerei
2018. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!