Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyári intenzív vagy szeptember...

Nyári intenzív vagy szeptembertől pénteki nyelvtanfolyam?

Figyelt kérdés
9.-es es vagyok és nyelvtanfolyamra szerenék menni de nem tudom hogy már a nyelvi intenzivre elkezdjek vagy csak szeptembertől.

2017. febr. 26. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

az anyagiakkal mi a helyzet?

egyébként a nyári tanfolyamot választanám

2017. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én voltam nyári 2 hetes intenzíven. Hogy őszintén megmondjam nem sok minden maradt meg. Derengenek dolgok amiket tanultam, meg azért fejlődtem, de nagyon gyorsan haladtunk, nem volt ideje megérni bennem az anyagnak. Szerintem kb. 70% teljesen kiesett, nem emlékszem rá. Szerintem akkor inkább Menj a péntekire úgy több időd lesz felkészülni a következő órára és lesz egy kis ideje megérni benned az anyagnak.
2017. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!