Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene nekem kiegészí...

Valaki segítene nekem kiegészíteni a "Szabadidő, hobbik" tételemet? Többi lent☺☺

Figyelt kérdés

Németül kell megírnom. De természetesen magyarul várom az ötleteket :) és ha már német , az nagyon jó lenne ha lenne benne birtokos és esetleg szenvedő szerkezet stb. :)

Eddig ezt írtam:

Az embereknek általában egy vagy esetleg több hobbijuk van.

Sokan panaszkodnak , hogy kevés szabadidejük van. Nekem is meglehetősen kevés szabadidőm van, ezért számomra nagyon fontos , hogy hasznosan töltsem el azt. Az iskola végett csak hétvégén van időm. De én kihasználom a napokat. A hétvégét mindig a barátnőimmel töltöm. Szép időben sokat biciklizünk , röplabdázunk , görkorcsolyázunk. Rossz időnél pedig bent maradunk a házban , és filmet nézünk. Sokat beszélünk a problémáinkról és segítünk egymásnak. Viszont ha én nem találkozom a barátaimmal , és egyedül vagyok otthon , összességében számítógépezek vagy csak lustálkodok. De legtöbbször kisebb kirándulásokat teszek a környékben lévő erdőkben.Ez attól is függ , alkalmas-e az idő hozzá. Ezen kívűl még van még rengeteg hobbim. Az én hobbijaim rajzolni és festeni , zenét hallgatni , énekelni , és német dalok szövegét lefordítani.


Sajnos még csak eddig jutottam :D Akinek ötletei vannak , kérem írja le azokat. Nagyon megköszönném :) :)



2017. febr. 26. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, ez még magyarul is eléggé kacifántosan, sokszor magyartalanul van megfogalmazva.

Nincs jól bevezetve, lezárva, stb.


Mi lenne inkább, ha leírnád felsorolás szerűleg, hogy miket szeretsz(mindent), és mi majd segítünk szép kerek mondatokba önteni? :)

Mindenkinek a dolga egyszerűbb lenne, főleg annak tudatában, hogy mi(ismeretlenek!), honnan tudjuk, hogy miket szeretsz szabadidődben csinálni?

2017. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"végett"

MIATT!!!

Nem keverjük az okot és az okozatot.


Nagyon rövidek. A mondataid. Fűzz össze. Néhányat.

2017. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!