Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok tanácsod adni abban,...

Tudtok tanácsod adni abban, hogyan tudnám begyakorolni az ANGOL b2 CLOSE teszt és egyéb szövegkiegészítős feladatokat?

Figyelt kérdés
ANGOL B2 írásbelire harmadjára mentem el, és minden feladatom jól sikerül, de az említett két típúst mindig megszívom, szinte ahányadszor megyek, annyi ismeretlen szó.,.. Hogyan lehet ezeket a feladatokat igazán begyakrolni, azonkívűl, hogy iylen teszteket csinálok orrba-szájba? PANNON/TELC

#nyelvvizsga #closetest
2017. márc. 6. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanulj meg jobban angolul. Gondolom mennyi energiát fektetsz a dolgokba ha meg a teszt nevet sem tudod helyesen leírni.
2017. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, látom, televan elütéssel a kérdésem és a leírásom is, ember vagyok, mint mindannyian itt és hibázhatok. Igyekszem tanulni, nagyon sok energiat feketetek bele. Ezért is kérdezek, és nem szégyenlek szerény tudásommal is kérdést feltenni, hogyan tudnék hatékonyabban tanulni. Mert odáig én is eljutottam, hogy tanulni kell. Előző vizsgám írásbeli eredménye is pár ponton múlt. A szóbeli természetesen elsőre meglett 86%a-al. Köszönöm, hogy az így ismeretlenül is a kioktató választ, arra vonatkozóan, hogy szerinted én mennyit tanulok és a munka mellett mennyi energiát fektetek a tanulásba. A következőkben megfogadom a tanácsod, és mégtöbb energiát fektetek a tanulásba, és kevésbé koncentrálok másra. Így előbb utóbb sikeresen elérve célomat. Köszönöm a figyelmed!
2017. márc. 6. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!