Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen szövegeket hallgassak...

Milyen szövegeket hallgassak kezdőként olaszul?

Figyelt kérdés

Hogy javítsák a halott szövegértésemen

14/L



2017. márc. 8. 06:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress olyan rövidfilmeket, aminek a témája érdekes számodra, vagy hallgass zenét.
2017. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nézz filmeket feliratosan vagy hallgass zenét
2017. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2017. márc. 8. 13:05
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudnátok ajánlani filmeket, sorozatokat? A krimiket szeretem nagyon, de jöhetnek akció filmek vagy vígjátékok is.
2017. márc. 8. 15:10
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon hasznos lehet az is ha különböző nyelvvizsgáknak, legyen az BME, Euroexam, ECL, Origó stb.. (természetesen alapfokon ha ezen a szinten vagy jelenleg) visszahallgatod a halott szövegértés részét és esetleg a hozzá való feladatokat megcsinálod :) Nagyon sok nyelvvizsgának vannak ilyen "minta" feladatai és szerintem elég hasznos!
2017. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Igazából még nagyon kezdő vagyok, szóval ezeket még nem nagyon értem.

2017. márc. 8. 20:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát kriminek nem krimi, de talán szimpatikus lehet a Montalbano felügyelő ( Commisario Montalbano ) Youtube-on is van fent úgy rémlik egy két rész :)
2017. márc. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösziii
2017. márc. 9. 13:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia ! :)


[link]


Már egy másik kérdésnél is belinkeltem ezt az oldalt. Un medico in famigla. Egy nagyon aranyos kis sorozat, a mindennapok témáival, tehát nem csak orvosi tematikában játszódik a történet. Felirat sajnos nincs alatta, de sok szót ki lehet érteni belőle. :)

2017. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. márc. 14. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!