Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy hetem van az érettségiig...

Egy hetem van az érettségiig hogyan készüljek német írásbeli fogalmazásra?

Figyelt kérdés

az utolsó esélyem ez és az az érzésem most sem elég a tudásom hozzá, szóval csak németből vizsgázom és elég lenne a 4 es(szlovákiában élek szoval az magyarban 2)

jólenne ha tudnátok írni tanácsokat hátha valami fontosat kihagyok...szoval mit tanuljak hogy értelmesen le tudjam írni a mondatot, nyelvtanról, mi a lényeges mivel tudok gyorsan egy lépést ugrani. Egyébként nem vagyok értetlen hozzá, ismerek sok szavat de a mondat összerakása nehezen megy én ezt jövőre terveztem de sajnos most hívtak h már nem lehet át tenni. Köszönöm ha szakítotok rám pár percet :)



2017. márc. 8. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sürgős segítség kell, akkor keress meg egy nyelvtanárt, hogy egy hét alatt próbáljon meg annyi tudást belédtölteni, amennyivel átmész.
2017. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél ki könyvtárból könyvet

(amiben vannak minták)

2017. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit elkéstél a felismeréssel!

A témakörökhöz tartozó témakifejtés, képleírás sokat segít (ezeket jó lenne összefüggően megtanulni, betanulni szófordulatokat, stb.), hiszen a levél sem lehet más, mint a témakörök.

A baj az, hogy elég szélesek, terjedelmesek.

Ezen a linken, a dokumentum 6. oldalán megtalálod, mi mindenből kell készülnöd.


[link]

2017. márc. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) igen a témakörök megvannak még tavalyról már boncolgatom őket. Ha valakinek vannak még jó tippjei szivesen várom
2017. márc. 9. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen érettségi?

Kisérettségi

2017. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!